Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A 0-9
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Maisto papildai
į viršų Atgal
EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)
Jūsų kaina: 27,95 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)
Įdėti į krepšelį: EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)
Naujas vaistas

EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)


(SPEC.MEDICININĖS PAS)

Gamintojas: AAPOSPA Naturliche Heilmittel
Dozuotė:
"EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)" aprašymas
Exadipin - Specialios medicininės paskirties dietinis maisto produktas.
Padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir mažinti antsvorį.
Tik mitybai reguliuoti turint antsvorio.
 
Išskirtinumas
Tyrimais įrodyta, kad mažinant antsvorį ar išlaikant esamą svorį, svarbu, jog gliukozės kiekis kraujyje būtų stabilus. Į „Exadipin" sudetį įeinantys vaistingojo augalo tinklinės salacijos (Salacia reticulata) ekstraktas ir vitaminas D (cholekalciferolis) padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir pagerinti insulino pasiskirstymą, kai kraujyje gliukozės kiekis padidėjęs. Vitaminas D (cholekalciferolis) tiesiogiai veikia insulino sekreciją.
 
Kai mes pavalgome, mūsų kraujyje staigiai padidėja gliukozės. Organizmas jai įsisavinti išskiria daugiau insulino. Nesant pakankamam kiekiui insulino, mūsų kraujyje liks padidėjęs gliukozės kiekis. Gliukozės perteklius atidedamas glikogeno pavidalu, o gliukozės perteklius negalintis virsti glikogenu, kaupiasi kūne riebalų pavidalu. Tuomet auga svoris.
Susiduriama su užburtu ratu. Staigus insulino išsiskyrimas greitai sumažina gliukozės kiekį kraujyje. Tuomet mes pradedame jausti alkį ir stiprų norą užkąsti. Taip nuolatos užkandžiaujama ir nereikalingi kilogramai pamažu auga. „Exadipin" atlieka „kontrolę“, kad nebūtų jaučiamas alkis kuomet dar nereikia papildyti maistinių ir energinių medžiagų atsargų. Dėl to neužkandžiaujama tarp valgymų.
 
„Exadipin" yra specialios medicininės paskirties dietinis maisto produktas skirtas mitybai reguliuoti turint antsvorio. Jis padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir mažinti antsvorį. Specialios medicininės paskirties dietinis maisto produktas padeda formuoti teisingos mitybos įpročius.

Veikimas
„Exadipin" padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir mažinti antsvorį.

„Exadipin" padeda mažinti gliukozės kiekį kraujyje pavalgius. Tinklinės salacijos (Salacia reticulata) ekstraktas slopina fermentą – gliukozidazę, kuri angliavandenius skaido į gliukozę, o ši patenka į kraują. Vartojant specialios medicininės paskirties dietinį maisto produktą sumažėja gliukozės patekimas į kraują. Per didelis gliukozės kiekis kraujyje nevirsta riebalais ir kūno svoris nedidėja. Be to, vartojant „Exadipin" dalis su maistu gaunamų angliavandenių dar nesuvirškinti natūraliai yra pašalinami iš žarnyno – tai padeda mažinti svorį.

Kitas „Exadipin" veikimo aspektas – nėra alkio pojūčio, kuomet nebūtina papildyti maistinių ir energinių medžiagų atsargų. Taip atsitinka dėl to, jog preparatas atlieka „kontrolę“ – neleidžia per dideliam gliukozės kiekiui pavalgius patekti į kraują. Dėl to nejaučiamas alkis ir neužkandžiaujama tarp valgymų.

Šį poveikį sustiprina specialios medicininės paskirties dietinio maisto produkto sudėtyje esantis vitaminas D (cholekalciferolis).
Rezultatas - lieknėjama
 
 
Grynasis kiekis: 60 kapsulių = 24,00 g
Vartojimas: Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 3 kartus per dieną.  Kapsulę prieš valgį arba geriausia valgio metu nekramtant nuryti, užgeriant puse stiklinės vandens. Rekomenduojama vartoti kasdien, ilgesnį laiką (pvz.:3 mėnesius).
Įspėjimai: Prieš vartojant Exadipin  rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Specialios medicininės paskirties dietinis maisto produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis.
Laikyti sausoje vietoje, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
 
 
 
 
 
Exadipin  sudėtis:                                                                                                                                                                                           
 
3 kapsulėse yra:
100 g
*RPN%
Tinklinės salacijos ekstraktas
600, 0 mg
72,7 g
-
Vitaminas D (cholekalciferolis)
4,8 µg
0,5 mg
96%
Maistingumas:
 
3 kapsulėse yra:
100 g
*RPN%
Energinė vertė
6,3 kJ
765,9 kJ
-
1,5 kcal
185,4 kcal
-
Baltymai
0,0 g
0,0 g
-
Angliavandeniai
0,2 g
32,7 g
-
Riebalai
0,0 g
0,0 g
-
*Rekomenduojama paros norma
Pagalbinės medžiagos: kukurūzų krakmolas, hidroksipropilmetilceliuliozė
 
Gamintojas: AAPO-SPA natürliche Heilmittel GmbH, Anton-Schwetter-Gasse 7 A-882 Neumarkt, Austrija
Kaina 27,95 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)
Įdėti į krepšelį: EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: EXADIPIN KAPSULĖS N60 (AAPOSPA Naturliche Heilmittel)
Paskutinės žiurėtos prekės
Prekės įdėtos į prekių krepšelį
Peržiūrėti paskutines žiūrėtas prekes
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Eur
Jūsų krepšelis tuščias