Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Alerginis rinitas, šienligė, odos išbėrimai, niežėjimas, lašai akims, lašai į nosį...
Nuo alergijos
į viršų Atgal
LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)
Jūsų kaina: 11,98 Eur (41,36 Lt)
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)
Įdėti į krepšelį: LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)
Naujas vaistas

LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)


(KOSMETIKA)

Gamintojas: August Wolff Dr. GmbH Co KG
Dozuotė:
"LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)" aprašymas
LINOLA  F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)
 
Mieli vartotojai!
Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją vartotojui, nes čia sužinosite, į ką turite atsižvelgti vartodami šią medicinos priemonę. Pasilikite šį lapelį, kad galėtumėte perskaityti ir vėliau.
Jei kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.
 
Linola F® informacija vartotojui
Linola F nėra konservantų ir kortikoidų.
 
Informacija apie gaminį
Linola F yra kremas, kurio sudėtyje yra 60 % riebalų ir jis vartojamas simptominėms odos ligoms gydyti:
 − tinka kūdikiams, vaikams, suaugusiesiems ir pagyvenusiems žmonėms,
 − nekenkia nėštumo ir žindymo periodu,
 − galima vartoti ilgai ir nuolat.
Kremas atstoja natūralią apsaugančią nuo išsausėjimo odos riebalų plėvelę ir skatina gijimo procesą. Todėl kremo riebalai yra kaip vandens ir aliejaus emulsija, kurią užtepus, viršutinio odos sluoksnio mirusios ląstelės padengiamos apsaugine, vandens nepraleidžiančia plėvele.Taip vandens kiekis raginiame sluoksnyje labai padidėja ir sumažinamas vandens pasišalinimas iš odos. Dėl to odos būklė pagerėja, pvz., kenčiant nuo asteatotinės egzemos, senatvinių odos ligų ir neodermito.
 
Pagerėjus riebalų ir vandens santykiui odos barjerinėje zonoje, skatinami viršutinio odos sluoksnio regeneracijos procesai ir malšinamas niežėjimas, ragėjimas bei tempimo jausmas.
 
Vartojimo paskirtis
Simptominiam sausos, egzemos pažeistos, raustančios, niežtinčios arba išsitempusios odos gydymui, pvz., pasireiškus lengvos arba vidutinės formos neurodermitui, kontaktiniam dermatitui
dėl pastovaus sąlyčio su vandeniu ir (arba) valymo priemonėmis, senatvinėms odos ligoms.
 
Vartojimo būdas
Atsižvelgiant į poreikį, Linola F keletą kartų per dieną reikia tolygiai užtepti ant odos ir įtrinti, nors dažniausiai pakanka patepti vieną ar du kartus per dieną.Jei oda itin jautri, prieš užtepant, Linola F galima įtrinti į delno odą, kad ji taptų minkštesnė.
 
Vartojimo apribojimai
Linola F yra skirtas vartoti ant odos iš išorės. Linola F naudoti draudžiama, jei yra padidėjęs jautrumas vienai iš sudedamųjų kremo dalių. Žinoma, preparato vartoti nebegalima, jei pirmą kartą pavartojus pasireiškė alerginė reakcija (išbėrimas) arba stipri odos reakcija. Tokiu atveju kremą kruopščiai nuplaukite muilu arba dušo geliu ir kreipkitės į gydytoją.
Jei Linola F ir latekso gaminius (pvz., prezervatyvus, diafragmas) kartu naudojate lytinių organų ar išangės srityje, būkite itin atsargūs. Kremo sudedamosios dalys (ypač parafinas ir stearatai) gali turėti įtakos veikimui ir sumažinti šių gaminių saugumą.Kremu negalima tepti makšties ir išangės, nes nebuvo atlikta tyrimų dėl vartojimo šiose srityse. Žindant Linola F negalima tepti ant spenelių, kad kūdikis neįsisavintų sudedamųjų kremo dalių su motinos pienu.
 
Galimi šalutiniai poveikiai
Itin retais atvejais kremas gali sukelti odos jautrumo reakcijas (pvz., alergines reakcijas) arba trumpalaikį odos dirginimą. Jaučiamas, pvz., deginimas, oda parausta ir susidaro pūslelių.
Jei požymiai neišnyksta per keletą dienų arba jie smarkiai paūmėja, reikia nutraukti Linola F vartojimą ir kreiptis į gydytoją, kad jis nustatytų priežastį.
 
Tinkamumas vartoti ir saugojimas
Linola F laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Vartojimo terminas yra nurodytas ant pakuotės dangtelio arba įspaustas į tūbelės užlenkimą. Pasibaigus ant pakuotės nurodytam naudojimo laikui, kuris įspaustas už simbolio, produkto vartoti
nebegalima.
Linola F reikia laikyti kambario temperatūroje, tačiau ne aukštesnėje nei 25 °C. Gali išsiskirti arba struktūrizuotis riebalai, tačiau tai neturi įtakos Linola F poveikiui.
 
Gamintojas
Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel
D-33532 Bielefeld, Vokietija
 
Kaina 11,98 Eur (41,36 Lt)
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)
Įdėti į krepšelį: LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: LINOLA F kremas 50 g (August Wolff Dr. GmbH Co KG)
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Eur (0,00 Lt)
Jūsų krepšelis tuščias