Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A 0-9
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Lieknėjimui, kremai, losjonai, vitaminai, plaukų priežiūra
Grožiui ir kūnui
į viršų Atgal
NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)
Jūsų kaina: 9,58 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)
Įdėti į krepšelį: NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)

NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)


(MEDICINOS PRIETAISAS)

Gamintojas: G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG
Dozuotė:
"NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)" aprašymas

NYDA TIRPALAS SU PURKŠTUKU, 50 ml

Medicinos priemonė

 
Naudojimo instrukcija

Sudėtis: Dimetikonas (92 %), vidutinės grandinės trigliceridai, simondsijų vaškas, kvapiosios medžiagos.

Naudojimo paskirtis: NYDA® yra mechaniškai veikianti priemonė, naudojama ant plaukuotosios galvos dalies užsikrėtus galvinėmis utėlėmis (pediculosis capitis). Jei naudojama, kaip nurodyta, NYDA® veiksmingai naikina nimfas (lervas) ir kiaušinėlius (glindas).

Veikimo būdas: NYDA® sudėtyje nėra neurotoksinį poveikį sukeliančių insekticidų. Tirpalas patenka giliai į utėlių, nimfų ir kiaušinėlių (glindų) kvėpavimo sistemą ir sukelia jų uždusimą. Poveikis yra mechaninis, todėl utėlių atsparumo atsiradimas nėra tikėtinas.

Kontraindikacijos: NYDA® negalima naudoti žmonėms, kurių jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai yra padidėjęs. Jei atsiranda bet kokia alerginė odos reakcija, NYDA® naudojimą būtina nedelsiant nutraukti.

 

Įspėjimai:

• NYDA® skirtas tik išoriniam naudojimui.

• Naudojant NYDA®, būtina užtikrinti, kad tirpalo nepatektų į akis ir ant nosies bei gerklės gleivinės. Jei tirpalo netyčia pateko į akis, jas reikia 10 – 15 minučių plauti dideliu kiekiu vandens. Jei dirginimas išlieka, būtina kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

• Venkite NYDA® įkvėpti.

• NYDA® gali reaguoti su kai kuriomis plaukų priežiūros ir dažymo priemonėmis.

• Kai kurios sudedamosios dalys yra degios, todėl NYDA® negalima naudoti netoli atviros ugnies ar karščio šaltinių. NYDA® reikia laikyti atokiai nuo ugnies šaltinių ir naudojimo metu nerūkyti.

• NYDA® netyčia išpylus, galima paslysti. Išpiltą tirpalą būtina nedelsiant išvalyti.

Šalutinis poveikis: Retais atvejais kuri nors sudedamoji šios priemonės dalis gali sukelti alerginę odos reakciją. Ji pasireiškia uždegimu, patinimu, paraudimu ar išbėrimu.

 

Informacija, į kurią reikia atsižvelgti tam tikrų grupių žmonėms:

NYDA® tinka bet kokio amžiaus žmonėms, be to, priemonę galima naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Naudojimo nurodymai: Vykdykite šiuos nurodymus, kad sėkmingai pašalintumėte galvos utėles.

Kaip naudoti NYDA®: Prieš naudojant NYDA® pirmą kartą, ant stiklinio buteliuko reikia užsukti pridedamą dozavimo pompą. Nuo buteliuko reikia nusukti dangtelį ir tvirtai prisukti dozavimo pompą. Buteliuką su purkštuvu visada laikykite stačią, nes kitu atveju pompa neveiks tinkamai. Turėkite omenyje, kad pirmą kartą naudojant priemonę ar jos ilgai nenaudojus, pompą reikia užpildyti pumpuojant.

Prieš NYDA® naudojimą: Patikrinkite kiekvieno šeimos nario visą plaukuotąją galvos dalį naudodami NYDA® šukas nuo utėlių. Kad užsikrėtimas nepasikartotų, visi šeimos nariai utėles naikinti turi pradėti tą pačią dieną. Bet kokiems plaukų rezginiams pašalinti, prieš utėlių

naikinimą galima naudoti paprastas šukas. Po naudojimo šukas reikia kruopščiai nuplauti.

NYDA® naudojimas

1. Plaukus kruopščiai įtrinkite NYDA® tirpalu.

NYDA® reikia naudoti ant sausų plaukų. NYDA® atidžiai užpurkškite ant visų plaukų. Tirpalą gerai įtrinkite, kad plaukai visiškai sudrėktų. Tai galima padaryti, pavyzdžiui, šukomis nuo utėlių. Taip bus užtikrinta, kad tirpalo patektų ant visų utėlių, nimfų ir kiaušinėlių (glindų) bei kad priemonė veiktų optimaliai veiksmingai. Reikiamas NYDA® kiekis priklauso nuo plaukų storio ir ilgio. Būtina ypač gerai NYDA® padengti netoli galvos odos ir už ausų esančius plaukus, kadangi ten būna daugiausia utėlių ir glindų.

2. Palikite NYDA® ant plaukų 1 valandai. Utėlių kiaušinėliai (glindos) yra labai stangrūs ir juos ypač sunku pašalinti. Dėl to NYDA® ant plaukų turi likti 1 valandai. Iš karto po tinkamo pirmojo NYDA® panaudojimo užkrėtimo rizikos nebelieka.

3. Po 1 valandos plaukus galima kruopščiai iššukuoti šukomis nuo utėlių. Po to, kai NYDA® pabus ant plaukų 1 valandą, plaukus galite kruopščiai iššukuoti šukomis nuo utėlių, kad būtų pašalintos uždususios utėlės. NYDA® palengvina šukavimą, kadangi sudėtyje yra speciali medžiaga, dėl kurios net ilgus plaukus yra labai lengva šukuoti.

 

Kaip tinkamai naudoti šukas nuo utėlių?

Padalykite ant galvos esančius plaukus į kelias dalis ir kiekvieną dalį suskirstykite į plonas sruogas. Kiekvieną sruogą šukuokite atskirai, pradėdami kiek įmanoma arčiau galvos odos, t. y. braukdami nuo plaukų šaknų iki galiukų. Prisekite kiekvieną iššukuotą plaukų sruogą ir prieš tęsdami nuvalykite šukas popieriniu rankšluosčiu.

Svarbu! Šukas laikykite taip, kad pusė, ant kurios yra užrašas, būtų nukreipta į galvą.

 

4. Galvą išplaukite įprastu šampūnu. Po 1 valandos NYDA® galima nuplauti paprastu šampūnu. Bet kokius po pirmojo plovimo likusius tirpalo likučius galima lengvai pašalinti antro galvos plovimo metu.

5. Utėlių pašalinimo kontrolė. Plaukus visada reikia kartotinai patikrinti po 8 – 10 dienų. Jei utėlėmis užsikrečiama iš naujo, procedūrą galima pakartoti, kaip nurodyta anksčiau. NYDA® yra saugus, užsikrėtus iš naujo priemonę galima naudoti kartotinai.

 

Laikymo nurodymai: Laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, NYDA® naudoti negalima.

 

Medicinos priemones laikyti saugiai! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Kai kurios sudedamosios dalys yra degios, todėl NYDA® negalima naudoti netoli atviros ugnies ar karščio šaltinių.

NYDA® reikia laikyti atokiai nuo ugnies šaltinių ir naudojimo metu nerūkyti.

 
Informacijos peržiūros data: balandis 2017  

Gamintojas: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG

Kieler Str. 11, 25551 Hohenlockstedt, Vokietija; www.nyda.com

Platintojas: UAB „Armila“, Ateities g. 10, 08303 Vilnius Kaina 9,58 Eur

Kiekis  
Įdėti į krepšelį: NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)
Įdėti į krepšelį: NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: NYDA purškalas 50 ml N1 (G.Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG)
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Eur
Jūsų krepšelis tuščias