Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A 0-9
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Nervų sistemą raminantys vaistai, raminamieji
Maisto papildai
į viršų Atgal
MAGNIS + B6
Jūsų kaina: 15.06 Lt
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: MAGNIS + B6
Įdėti į krepšelį: MAGNIS + B6 Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: MAGNIS + B6
Naujas vaistas

MAGNIS + B6


(maisto papildas)

Gamintojas: UAB "Biosola"
Dozuotė: TAB. N45
"MAGNIS + B6" aprašymas
MAGNIS + B6  tab. N45 (UAB "Biosola")
 
Stresas – tai žmogaus fiziologinės ir psichinės įtampos būsena, kurią sukelia aplinkos veiksniai, vadinami stresoriais. Nedidelis stresas yra naudingas, nes skatina veiklumą, išradingumą, netgi kūrybišką tobulėjimą. Tačiau pernelyg stiprus, dažnai pasikartojantis arba nekontroliuojamas stresas išsekina psichiką bei imuninę organizmo sistemą ir gali paskatinti įvairių ligų atsiradimą. Stresą sukeliantys veiksniai gali būti fiziniai (šaltis, karštis, alkis, liga ar trauma) ir psichosocialiniai (konfliktai šeimoje, problemos darbe, nesėkmės, netikrumas dėl ateities ir pan.). Streso, kaip natūralaus gyvenimo reiškinio, neįmanoma visiškai išvengti, nes niekas negali apsaugoti žmogaus nuo jaudinančių įvykių, nemalonumų, įtampos ir pavojų. Kita vertus, neigiamų pasekmių sveikatai galima išvengti ar bent jas sumažinti, padidinus organizmo atsparumą stresui. Rekomenduojama daugiau sportuoti, nes fizinė veikla (pvz., mankšta, fizinis darbas, bėgiojimas) yra natūraliausias būdas „sudeginti” streso metu organizme susikaupusias kenksmingas medžiagas, sustiprinti organizmą, nervų sistemą, pagerinti nuotaiką. Ilgą laiką patiriančiam stresą žmogui patariama vartoti daugiau vitaminų ir mineralinių medžiagų, vengti rafinuoto cukraus (rafinuotas cukrus mažina vitamino C ir B grupės vitaminų kiekį organizme) bei daug krakmolo turinčių maisto produktų.
Streso metu greitėja medžiagų apykaita, organizme sparčiai mažėja energinių medžiagų atsargos, intensyviau iš organizmo pasišalina vitaminai ir mineralai. Todėl padidėja šių medžiagų poreikis. Taigi, kovoti su stresu ir jo padariniais gali padėti visavertė, turtinga baltymų, vitaminų ir mineralų mityba. Tačiau ne visada skubantis, įsitempęs žmogus turi gerą apetitą, ne visada dėl įvairių priežasčių suvalgome reikiamą šviežių daržovių bei vaisių kiekį. Išeitis gali būti vitaminų ir mineralų, kaip maisto papildų, vartojimas.
Magnis reikalingas kiekvienai organizmo ląstelei, daugeliui biocheminių ir fiziologinių procesų. Jis būtinas energijai ląstelėse kaupti bei tinkamai ją panaudoti nervų, plaučių, širdies ir raumenų veiklai, svarbus gerai kalcio bei vitamino C apykaitai. Vitaminas B6 pagerina magnio pasisavinimą, kuris įsiskverbia į nervinių ląstelių struktūras ir apsaugo jas nuo irimo.
EFSA (European Food Safety Authority) pateikia mokslinių nuomonių informaciją apie magnio ir vitamino B6 poveikį organizmui, kai per parą gaunama rekomenduojama paros norma (RPN).
Magnis – slopina nervinių impulsų perdavimą, sušvelnina tokius simptomus, kaip nerimas ir susierzinimas, padeda palaikyti normalų širdies ritmą, reguliuoti širdies, nervų ir raumenų aktyvumą. Trūkstant organizme magnio, padidėja nervinių ir raumenų ląstelių dirglumas, todėl gali atsirasti nuovargis, nepaaiškinamas nerimas, padidėjęs jautrumas, nervingumas, galvos skausmai, pablogėja atmintis, miegas. Magnį rekomenduojama vartoti patiriantiems nuolatinį stresą, dirbantiems įtemptą protinį darbą, nes šis mineralas padeda palaikyti galvos smegenų, širdies ir nervų funkciją.
Šioje nuomonėje pateikiami moksliškai pagrįsti teiginiai apie sveikatingumą susijusį su vitaminu B6. Teigiama, kad vitaminas B6 turi poveikį baltymų ir glikogeno metabolizmui, nervų sistemos funkcijai, raudonųjų kraujo kūnelių susidarymui, imuninės sistemos reguliavimui,  hormonų veiklai ir psichikos efektyvumui. Be to vitaminas  B6 sustiprina magnio poveikį ląstelėje.
Maisto papildo „MAGNIS + B6 Gamtos namai“ sudėtyje yra nervų sistemos veiklai svarbių magnio bei vitamino B6, padedančių  kovoti su stresu bei prisitaikyti prie spartaus gyvenimo tempo.
  
Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną.
Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
 
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
Gamintojas: UAB „Biosola“, Molėtų g. 16A, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel. (8 5) 246 9651.
 
 
Kaina 15.06 Lt
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: MAGNIS + B6
Įdėti į krepšelį: MAGNIS + B6 Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: MAGNIS + B6
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Lt
Jūsų krepšelis tuščias