Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A 0-9
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Homeopatiniai vaistai, vaistažolės, augaliniai preparatai
Virškinimui
į viršų Atgal
COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)
Jūsų kaina: 14,94 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)
Įdėti į krepšelį: COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)
Akcijinis vaistas Akcijinis vaistas

COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)


(MAISTO PAPILDAS)

Gamintojas: Crosscare Ltd
Dozuotė:
"COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)" aprašymas
 
„Colief Infant Drops“ - laktazės fermento lašai kūdikiams.
Maisto papildas.
Natūralus laktazės fermentas. Laktazės fermento lašai naudojami su motinos pienu arba pieno mišiniu, siekiant sumažinti laktozės kiekį. Saugu nuo gimimo.
Kas yra „Colief® Infant Drops“? „Colief® Infant Drops“ veiklioji medžiaga yra laktazės fermentas, natūraliai atsirandantis organizme.
Kaip veikia „Colief® Infant“ lašai? „Colief® Infant“ lašai suskaido didžiąją dalį laktozės, esančios piene (motinos piene ar pieno mišinyje), todėl pienas tampa lengviau suvirškinamas.
Kaip naudoti „Colief® Infant“ laktazės lašus? „Colief® Infant“ lašus galima lašinti į pieną (motinos pieną arba pieno mišinį) kiekvieną kartą, kai maitinate kūdikį, maždaug iki 3–4 mėnesių amžiaus. „Colief® Infant“  lašų vartojimą reikia nutraukti palaipsniui (kaip nurodyta žemiau): 1. Maitinimo metu sumažinkite lašelių skaičių perpus. 2. Lašus vartokite kas antrą maitinimą. 3. Galiausiai sumažinkite lašų vartojimą kartą per dieną, kol visiškai nustosite vartoti. Jei bet kuriame etape diskomforto požymiai pasikartoja, grįžkite į ankstesnę dozę. Per 24 valandas neduokite daugiau kaip 64 lašų
Įspėjimai: Vartodami „Colief® Infant“ lašus, visada atidžiai vykdykite gamintojo nurodymus.„Colief® Infant“ lašai geriau veikia, kai yra lašinami į šiltą (kūno temperatūros) pieną. Nelašinkite „Colief® Infant“ lašų į per šaltą ar per karštą pieną. Lašus lašinkite tik į motinos pieną ar pieno mišinį, nelašinkite lašų tiesiai kūdikiui į burną. Pradėję maitinti kūdikį pienu kartu su „Colief® Infant“ lašais, galite pastebėti išmatų pokyčius. Tuštinimasis gali tapti dažnesnis, o išmatos skystesnės. Tokiu atveju galite sumažinti į pieną lašinamų lašų skaičių. Jei nerimaujate dėl savo vaiko sveikatos, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.
Laikymas: Laikykite žemesnėje negu 25 ° C temperatūroje ir vertikalioje padėtyje. Atidarius laikyti šaldytuve. Suvartoti per 3 mėnesius nuo atidarymo. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui (Tinka iki).
Sudedamosios dalys: vandeninis laktazės fermentas (Kluyveromyces lactis 4500 FCC NLU/g).
Gamintojas: „Corssacare Ltd“, „Herbert Building“, „The Park“, „Carrickmines“, Dublino 18, Airija. www.colief.com. „Colief Infant Drops“ yra registruotas „Crosscare Ltd.“ prekės ženklas. Patento numeris EP 1289569.
Atstovas Lietuvoje: UAB Oribalt Vilnius, Laisvės pr. 75, Vilnius  tel. +3705 2688412,
Kaina 14,94 Eur
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)
Įdėti į krepšelį: COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd) Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: COLIEF Infant drops skystis 7 ml (Crosscare Ltd)
Paskutinės žiurėtos prekės
Prekės įdėtos į prekių krepšelį
Peržiūrėti paskutines žiūrėtas prekes
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Eur
Jūsų krepšelis tuščias
 SAVAITĖS PASIŪLYMAI
VSL#3 4,4 g granulės paketėlyje N10 (LT) (Ferring Pharmaceuticals B.V.)
Jūsų kaina:
27,50 Eur
Įdėti į krepšelį