Receptiniai vaistai pagal ABC » Z V U T S R P O N M L K J I H G F E D C B A 0-9
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Vaistai be recepto
Iškilo klausimų? Skambinkite nemokamu telefonu  8 800 20021
Lieknėjimui, kremai, losjonai, vitaminai, plaukų priežiūra
Grožiui ir kūnui
į viršų Atgal
YOTUEL
Jūsų kaina: 22.86 Lt
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: YOTUEL
Įdėti į krepšelį: YOTUEL Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: YOTUEL

YOTUEL


(YOTUEL)

Gamintojas: Biocosmetics Lab.
Dozuotė: BALINANTI DANTŲ PASTA 50ML
"YOTUEL" aprašymas
"Yotuel" balinamoji dantų pasta yra visiškai saugi kasdieniam naudojimui, tad valykite dantis pasta ryte ir vakare ne trumpiau kaip 3 minutes. Kelis kartus per dieną skalaukite YOTUEL balinančiu dantis skalavimo skysčiu ir kramtykite, bet kada balinančią dantis kramtoma gumą.
 
Atminkite, kad rūpestinga dantų priežiūra - ne tik dantų valymas po valgio, bet ir tinkamai parinkta dantų pasta. Taigi rinkitės geriausia, ką gali pasiūlyti šiuolaikinė technologija - YOTUEL.
 
 
Dantų balinimas gali būti saugus
 
 
Pasaulyje dėl patentuotos sudėties ir veikliosios "Airlift" sistemos "Yotuel" pastos sudedamosios medžiagos veikia papildydamos viena kitą ir taip užtikrina visapusišką balinamąjį poveikį.
             "Yotuel" sudėtyje yra iš papajos išgaunamo balinamojo fermento papaino.
Dėl jo "Yotuel" balinamoji dantų pasta efektyviai šalina bei neleidžia iš naujo susidaryti baltymų bei bakterijų apnašoms, gerai valo dantis.
Balinamojoje "Yotuel"  dantų pastoje papainas puikiai pakeitė daugelyje kitų balinamųjų pastų naudojamas abrazyvines medžiagas ir organines rūgštis, kurios yra žalingos dantų emaliui. Papaino turinti "Yotuel" dantų pasta esti saugi ilgalaikiam vartojimui.
             "Yotuel" abrazyvumas yra ypač mažas - tik 36 RDA. Amerikos stomatologų  asociacija pažymi, kad ant pakuočių svarbu nurodyti pastos abrazyvumą (RDA), kuris negali būti didesnis nei 100 RDA, nes antraip pažeidžiamas dantų emalis. "Yotuel" balina dantis ne mechaniškai trinant, o veikiant fermentams, kurie taip pat švarina dantis ilgą laiką po dantų valymo šepetėliu.
             "Yotuel" sudėtyje esantis 100% aktyvus natrio fluoridas yra svarbus komponentas, saugantis nuo ėduonies. Ši pasta netgi stabdo prasidėjusį ėduonį ir mažina dentino bei apsinuoginusių dantų kaklelių jautrumą.
             "Yotuel" sudėtyje esantis 10% ksilitolis veikia antibakteriškai. Ksilitolis ir fluoridas skatina vienas kito efektyvumą, dėl to šių medžiagų derinys pasižymi greitesniu ir ilgiau trunkančiu poveikiu.
             "Yotuel" pastoje nėra putojančiųjų medžiagų. Naujausi tyrimai parodė, kad naudojant dantų pastą, kurios sudėtyje nėra putojančiosios medžiagos - natrio laurylsulfato, galima net 70% sumažinti burnos gleivinėje atsirandančių aftų kiekį. Daugelyje naudojamų dantų pastų esti šios ir dar kitų  putojančiųjų medžiagų. Nors ir trumpai valant šiomis dantų pastomis dantis, jos putoja ir suteikia burnos ertmei apgaulingą švaros ir gaivos jausmą, tačiau neišsprendžia apnašų susidarymo ir dantų patamsėjimo problemos.
             "Yotuel" pH yra neutralus. Dėl to papainas yra veiksmingas, nepažeidžiamas dantų emalis, o tai apsaugo nuo ėduonies.
             "Yotuel" sudėtyje nėra cukraus ir detergentų.
 
50 ml
 
 
 
 
 
 
 
Kaina 22.86 Lt
Kiekis  
Įdėti į krepšelį: YOTUEL
Įdėti į krepšelį: YOTUEL Įdėti į krepšelį Įdėti į krepšelį: YOTUEL
PREKIŲ PAIEŠKA
Ieškoti
Akcijinis vaistas
akcijinis vaistas
Naujas vaistas
naujas vaistas
Populiarus vaistas
populiarus vaistas
Receptinis vaistas
receptinis vaistas
Kompensuojamas vaistas
Kompensuojamas vaistas
e-sprendimas: Gaumina
100 metų vaistinės. Vaistai internetu
PREKIŲ KREPŠELIS
Kiekis Pavadinimas
Viso prekių
Suma: 0,00 Lt
Jūsų krepšelis tuščias