Pradžia

Apie mus

Šis portalas įkurtas aljanso principu, kurį sudaro ilgametę patirtį sukaupę vaistininkai provizoriai, išlaikę tradicinių vaistinių dvasią, padedami UAB „Armila", kuri yra seniausia ir patikimiausia vaistų ir vaistinių medžiagų didmeninės prekybos įmonė Lietuvoje.
 
Didėjančios išlaidos sveikatai, žmonių noras gyventi ir veikti nepriklausomai nuo laiko ir erdvės, vis spartėjantis gyvenimo tempas aiškiai rodo, kad ir klasikinis vaistų įsigijimo būdas tampa nebe visiems priimtinas. Pastebimas informacijos apie sveikatą poreikio didėjimas, kuris yra sąlygotas noro geriau pažinti su savo sveikata susijusius reiškinius bei mažu sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumu.
 
Siūlome Jums papildomą būdą apsirūpinti vaistais ir kitomis prekėmis ir gauti išsamesnės informacijos apie vaistus bei jų vartojimą.
Ši paslauga leis Jums užsisakyti reikiamą produktą nesitraukiant iš darbo vietos, o atsiimti po darbo grįžtant i namus Jums patogioje vaistinėje be eilės, visus užsakytus produktus mažesne nei įprasta kaina. Mes taupome Jūsų brangų laiką ir pinigus!
 
Orientuojamės į įvairių klientų poreikius, ši paslauga ypač aktuali skubantiems, daug dirbantiems, sergantiems chroniškomis ligomis, ieškantiems informacijos apie vaistus, besinaudojantiems internetu.
 
Daugelis iš mūsų susiduriame su situacija, kai ištarti vieną ar kitą vaisto pavadinimą prie prekystalio vaistinėje sukelia didelį nepatogumą. Mes užtikriname visišką konfidencialumą, nes užsakius vaistus internetiniame puslapyje, vaistinėje jums tereikės pasakyti užsakymo numerį! Vaistus gausite supakuotus į nepermatomą maišelį.
  
Siūlome platų asortimentą vaistų, vitaminų, maisto papildų, vaistažolių, higienos ir kosmetikos prekių palankesnėmis nei vaistinėse kainomis, taip pat įvairias akcijas bei lojalumo programą. Pirkdami portale www.100metu.lt, Jūs galite sutaupyti net iki 30 procentų vaisto kainos.
 
Užsisakytus produktus galėsite atsiimti pasirinktoje vaistinėje iš pateikto sąrašo. 
„100 metų“ ženklu pažymėtos vaistinės  puoselėja senas vaistininkystės tradicijas, išsiskiria puikia klientų aptarnavimo kokybe ir kultūra. Čia dirba patyrę ir rūpestingi vaistininkai, suteiksiantys naudingos informacijos sveikatos klausimais bei apie perkamus produktus. Tai vaistinės įvairiuose Lietuvos miestuose, patogiose Jums vietose. Portalo 100metu.lt pirkėjai jose aptarnaujami be eilės.
 
Iki malonaus 
 
100 metų vaistinė