Pradžia

DĖMESIO! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu kyla klausimų dėl pasirinktų nereceptinių vaistinių preparatų prašome kreiptis į Ramunėlės vaistinės farmacijos specialistą telefonu +370 5 2197079 darbo dienomis nuo 09:00 val. iki 17:00 val.

GeloRevoice®

gerklės pastilės

Vyšnių ir mentolio skonio

GeloRevoice® gerklės pastilių sudėtis:

Ksantano lipai, karbomeras, natrio hialuronatas. Pagalbinės medžiagos: izomaltas, natrio vandenilio karbonatas, ksilitolis, citrinų rūgštis, makrogolis, kvapiosios medžiagos (vyšnių ir mentolio skonio ir kvapo), kalio vandenilio fosfatas, cinko stearatas, silicio dioksidas, surkalozė. GeloRevoice® gerklės pastilių sudėtyje nėra gyvūninės kilmės medžiagų, gliuteno ir laktozės.

Pakuotės turinys: 20 pastilių

Paskirtis:

GeloRevoice® gerklės pastilės apsaugo burnos ir gerklės gleivinę. Pastilės vartojamos norint palengvinti užkimimą, ryklės perštėjimą, skausmą, sausumą ir dėl kvėpavimo takų gleivinės dirglumo išsivysčiusį kosulį.

  • Išsausėjusios, dirglios burnos ir gerklės gleivinės priežastys gali būti:
  • Tenka daug kalbėti, dainuoti,
  • Sunku kvėpuoti per nosį (pvz. peršalus),
  • Dėl šildymo ar oro kondicionavimo sistemų sausas patalpų oras,
  • Alergija (šienligė),
  • Rūkymas.

Veikimo mechanizmas

GeloRevoice® pastilei ištirpus, burnoje ir ryklėje susiformuoja hialurono rūgšties hidrogelio kompleksas. Šis kompleksas gerai sukimba su gleivine ir suformuoja dirglias vietas drėkinančią, apsaugančią ir epitelio regeneraciją skatinančią plėvelę. Hidrogelio komplekso susiformavimui svarbu tai, jog dėl preparato sudėtyje esančių mineralų susidaranti angliarūgštė skatina seilių išsiskyrimą ir suteikia lėtai tirpstantį efektą. Taip palengvinamas užkimimas, ryklės perštėjimas, skausmas, dėl kvėpavimo takų gleivinės dirglumo išsivystęs kosulys. GeloRevoice® gerklės pastilės yra švelnaus vyšnių ir mentolio skonio.

Kontraindikacijos ir įspėjimai

Nevartokite GeloRevoice® gerklės pastilių jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai medžiagai. Sergantiems seilių srauto išsiskyrimo sutrikimu, prieš pradedant vartoti GeloRevoice® gerklės pastiles, būtina pasitarti su gydytoju. Pacientams, kuriems nustatytas retas paveldimas sutrikimas- fruktozės netoleravimas, GeloRevoice® gerklės pastilių vartoti negalima, kadangi izomalto skaidymo metu organizme susidaro fruktozė. GeloRevoice® gerklės pastilių negalima vartoti tuo pačiu metu kartu su burnoje ir gerklėje veikiančiais vaistais. Nevartokite pastilių gulėdami, pvz., einant miegoti, nes galite užspringti.

Svarbi informacija apie vartojimą vaikams

Jaunesniems nei 6 metų vaikams vartoti negalima.

Svarbi informacija apie vartojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Nėra duomenų, kad GeloRevoice® gerklės pastilių negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Kita svarbi informacija apie vartojimą kai kurioms pacientų grupėms

Jeigu kontroliuojate druskos kiekį maiste, prisiminkite, kad vienoje GeloRevoice® gerklės pastilėje yra 3,2 mmol natrio GeloRevoice® sudėtyje nėra cukraus, gerklės pastilės tinkamos diabetikams.

 

Šalutinis poveikis

Pavartojus per daug GeloRevoice® gerklės pastilių gali pasireikšti vidurius laisvinantis poveikis ir (arba) atsirasti virškinamojo trakto sutrikimų.

Vartojimo metodas ir trukmė

GeloRevoice® vartojimo instrukcija:

Kad pilnai susidarytų ir pasiskirstytų hidrogelio kompleksas, leiskite GeloRevoice® gerklės pastilėms tirpti lėtai, kol visiškai suirs. Pastilių negalima kramtyti arba nuryti.

Kaip dažnai vartoti GeloRevoice® gerklės pastiles?

Po vieną GeloRevoice® gerklės pastilę galima vartoti kelis kartus per parą, pvz., kas 2 – 3 valandas. Galima vartoti iki 6 pastilių per parą. Rekomenduojame GeloRevoice® gerklės pastiles vartoti po valgio.

Kokia GeloRevoice® gerklės pastilių vartojimo trukmė?

GeloRevoice® gerklės pastiles galima vartoti tiek ilgai, tiek kartkartėmis. Jeigu per 3 dienas ūminiai simptomai (pvz., karščiavimas, gerklės paburkimas, galūnių skausmas) pasunkėja arba nepalengvėja, prašome pasitarti su gydytoju.

Pastabos ir informacija apie galiojimo laiką

Pasibaigus tinkamumo laikui GeloRevoice® gerklės pastilių vartoti negalima.

Laikymo instrukcija

GeloRevoice® gerklės pastiles laikyti žemesnėje nei 25 °C temperatūroje, sausoje vietoje. Išėmę pastilę visada kruopščiai uždarykite aliuminio tūbelę.

Medicinos priemones laikykite saugioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

 

Gamintojas:

  1. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG

Kieler Strasse 11

25551 Hohenlockstedt

Vokietija

 

Platintojas:

UAB “Armila“

Molėtų pl. 75, 14259 Vilnius

 

Kiti lankytojai domėjosi

{{prod.title}} {{prod.title}} {{prod.title}} Gamintojas: {{prod.manufacturer_title}}
{{prod.discount_price}} € {{prod.retail_price}} €
{{prod.retail_price}} €
Kompensuojamas
 
Peržiūrėti
-{{prod.discount}} % Rinktis verta Teiraukitės dėl galimybės užsakyti Receptinis vaistas